Nick Yaz, Sohbete Başla!

Düzce Sohbet Odaları

Düzce Sohbet

Merhabalar sevgili dostlar bugün size Düzce ilimiz ile ilgili birkaç kısa bilgi vermeye çalışacağım bir süre Düzce Akçakoca da yaşayan biri olarak ne kadar güzel bir doğası ne kadar sıcak samimi insanları nasıl muhteşem bir yeşilliği ve masmavi denizi olduğunu sizlere anlata anlata bitiremem. Düzce’nin rakımı 150 m’dir. Elmacık Dağları üzerinde bulunan Kar düz Yaylası 1.830 m yükselti ile ilin en yüksek noktasıdır. Düzce; akarsu ve gölleri, soğuk su kaynakları, yaylaları, eşsiz kumlu plajları ile dinlenmek için ideal bir ildir. Düzce,1999 yılında il statüsü kazanmış, Batı Karadeniz de bulunan şirin ve yemyeşil bir şehirdir. Bu doğa harikası şehiri sizlere ne kadar anlatsam yetersiz kalır siz Düzceli sohbet severler sizde bu güzel şehrin piknik mesire alanlarını, kalelerini, mağazalarını, sahilini anlatmak bu güzellikleri anlatırken yeni arkadaşlıklar ve yepyeni dostluklar kurmaya ne dersiniz, bunun için buradayız sizde gerçek, samimi, içten ve güvenli sohbet etmek istiyorsanız tam vakti doğru adrestesiniz platformumuza ister web ten isterseniz uygulamamızı indirerek katılabilirsiniz.

Düzce Sohbet Odaları 

Düzcenin ilçelerinden Akçakoca benim için çok ayrı bir yere sahiptir gerek o masmavi eşsiz sahili gerekse alabildiğine yeşile doyulacak manzarası sahildeki butik kafeteryaları gidilip görülmesi gereken yerlerden özellikle sahildeki kafeteryalar da bulunan Düzce iline ait harika yemekleri unutmamak lazım fakat özellikle tavuklu keşkeği, mamursa ve halujları, melengüçcegi tatlısı ve harika gözlemeleri ve tabi ki karalahana sarması benim için unutulmaz lezzetler arasında başta gelmekte olup kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Mobil Düzce Sohbet         

 Düzce de geçirdiğim yıllar da öğrendiğim en güzel şey doğal olmak ve doğal olanı korumak oldu bizde sohbet platformumuzda doğal olmayı ve doğal olanı korumaya çalışmaktayız saygı, sevgi, güven çerçevesinde fikirlerinizi bizlerle paylaşabilir sizlerde benim gibi ve ailemizde bulunan diğer düzce sohbet severler gibi Düzce ve ilçelerinde yaşadıklarınızı ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak isterseniz günün hangi saatinde nerde olursanız olun bir tık uzağınızdayız.

Sitemize sadece Düzce ilinden değil tüm Türkiye’den bay ve bayan arkadaşlar katılarak sohbet etmektedir. Sizlerde burada hem sohbet edip hem de hayatınızın aşkını bulmak istiyorsanız yapmanız gereken tek işlem rumuz yazıp ücretsiz bir şekilde kayıt olup aramıza katılmaktır.

x 47
5 Yorumlar
BuzlarKralicesi

En düzgün sohbet sitelerinden bir admin ve kanal yoneticilerine teşekkür ederim

Melek

Harika bir sunucu hemen kaynaştm tesk

Ayse

Bir sunucu nasıl övülür bilemiyorum ama tüm güzel sözleri hak eden bir yer

Bukalemun

En keyifli sohbetin adresi tam anlamiyla ...

Sevda

Memleketlilerime denk geldiğim hoş bir adres

Cevap bırakın

Blog Başlıkları
kategoriler
Mobil.gen.tr - Kuralları
kurallar
kuralMobil.gen.tr Sohbet sunucularında tüm nick ve kanalların sorumluluğu; sahıslara, hakları Mobil.gen.tr'e aittir. Mobil.gen.tr Gerekli gördüğünde, ilgili nick ve odanın kullanımına müdahale etme hakkını saklı tutar.
kuralSunucu genelindeki söylemler, sahiplerini bağlayıcı niteliktedir. Politik, teolojik ve kültürel ayrımcılık içerikli metinlerin paylaşımı, bu bağlamda şahıslar üzerinde yaptırım nedenidir.
kuralDiğer kullanıcılara ya da Mobil.gen.tr organizasyonunun bütününe yapılan çıkar ya da zarar amaçlı eylemler Yeni Türk Ceza kanunun 213. maddesince suç teşkil edip Mobil.gen.tr tarafınca hukuki olarak yaptırım nedenidir.
kuralMobil.gen.tr Yalnızca resmi web sitesinde yayınlanan kanalların yönetiminden mesul olup özel odaların işleyiş biçimden sorumlu değildir. Özel odalar, giren kullanıcıların insiyatifi alarak kabul edip T.C. yasalarınca suç teşkil eden eylemler dışında genel kanal yönetimlerinden bağımsızdır.
kuralUlu önder Mustafa Kemal Atatürk 'e hakaret ya da Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç kabul edilen her davranış, koşulsuz yaptırıma tabidir. İlgili tüm davranışlar, Türk toplumunun ahlakına değer yargılarınca sorgulanacağı şüphesizdir.
kuralMobil.gen.tr Sohbet sunucuları üzerinde bulunan her kullanıcı, bu kuralların varlığını ve içeriğini kabul etmiş sayılmaktadır ve ilgili kuralların ihlali söz konusu olduğunda lokal ve hukuki yaptırım uygulama hakına sahiptir.
kuralMobil.gen.tr Sohbet sunucularına 🔞 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.
söz
yukarı