Nick Yaz, Sohbete Başla!

Ankara Sohbet Odaları

Ankara Sohbet

Sevgili sohbet severler bugün sizlere Ankara ilimiz hakkında kısa bilgiler vermeye çalışacağım. Ankara Türkiye Cumhuriyetinin başkenti, ikinci büyük şehridir. Nüfus bakımından İstanbul’dan, yüzölçümü bakımından da Konya’dan sonra ikincidir. Ankara ismi için muhtelif rivayetler vardır. Her millet kendine göre mana vermiştir. Frigyalılar (gemi çıpası) manasına gelen “Amküra” demişlerdir.Nüfusu 2022 yılı itibarıyla 5.747.325 kişidir. Bu nüfus; 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 215’tir.Ankara ile ilgili bu kısa bilgiden sonra siz sohbet severler Ankara sohbet ile bu kış günlerinde Ankara’nın bu soğuk bu ayaz günlerinde sıcacık sohbet etmek içten samimi arkadaşlıklar dostluklar kurmak çok basit işte bu yüzden siz sohbet severleri de Ankara sohbet olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Günümüz şartlarında maalesef ki her birimiz farklı sebeplerden yoğun stres altında kalmaktayız bu yoğun stresin ve yorucu bir günün kötü enerjisini atıp kendinize zaman ayırıp yada boş vakitlerinizi değerlendirmeniz için Ankara sohbet olarak yanınızdayız.

Ankara Sohbet Odaları

Günümüzdeki yorucu hayat koşullarından hepimiz yeterince yorulup bunalmış durumdayız bu durumdan sıyrılıp kendinize yeni arkadaşlıklar dostluklar edinebilir gerçek ve güvenilir sohbet ile kendinize zaman ayırmış olursunuz.  Yeni insanlarla tanışmak farklı kültürlerden insanlarla sohbet etmek kendinize zaman ayırmak hayatınıza olumlu yönde katkı sağlayacaktır. İşte tamda bu yüzden Ankara sohbet olarak sadece Ankara ile sınırlı kalmayıp tüm Türkiye’den ve yurtdışından da vatandaşlarımızın da katılımı ile birlikte kocaman bir aile olmaktayız sizlerde hangi ilde veya ülkede olursanız olun bir tık uzağınızda olan Ankara sohbet ile sohbetin arkadaşlığın keyfini çıkarın.

Ankara sohbet olarak her geçen gün siz sohbet severler için yenilenerek daha güçlü ve güvenli bir hale gelmek için uzman ekibimiz ile canla başla çalışmaktayız.

Mobil Ankara Sohbet

Bizler siz sohbet severler için ortamımızda hiçbir türlü seviyesizce ifadeye, küfürlü ve argolu konuşmalara bu ana dek kesinlikle müsaade etmedik ve etmeyeceğiz. Çünkü saygının olmadığı yerde ne seviye ne de kaliteli sohbet olmaz. Sohbet ederken sitemizdeki kurallara uymalısınız. Bu kurallar zaten siz kullanıcılarımızı korumak ve daha huzurlu ortamda sohbet edip eğlenebilmeniz için belirlenmiştir. Her zaman istediğimiz şey kimsenin kimseye zarar vermeden, kırmadan, rencide etmeden alay etmeden, sakin, huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebilmesidir.

Değerli sohbet severler Ankara sohbet e web sitemiz üzerinden veya uygulamamızı indirerek katılabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız hepinize şimdiden hoş sohbetler dilerim.

admin 40
4 Yorumlar
Nurcan

İlk defa girdim çok güzel ortam gerçekten

GöçmenKizi

Severek sohbet ediyorum tüm admin arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Merve

Sıcak kanlı insanlar güzel sohbet ortamı

Seyma

Mobil sohbetin en rahat olduğu yer hiç bu kadar rahat sohbet etmemiştim

Cevap bırakın

Blog Başlıkları
kategoriler
Mobil.gen.tr - Kuralları
kurallar
kuralMobil.gen.tr Sohbet sunucularında tüm nick ve kanalların sorumluluğu; sahıslara, hakları Mobil.gen.tr'e aittir. Mobil.gen.tr Gerekli gördüğünde, ilgili nick ve odanın kullanımına müdahale etme hakkını saklı tutar.
kuralSunucu genelindeki söylemler, sahiplerini bağlayıcı niteliktedir. Politik, teolojik ve kültürel ayrımcılık içerikli metinlerin paylaşımı, bu bağlamda şahıslar üzerinde yaptırım nedenidir.
kuralDiğer kullanıcılara ya da Mobil.gen.tr organizasyonunun bütününe yapılan çıkar ya da zarar amaçlı eylemler Yeni Türk Ceza kanunun 213. maddesince suç teşkil edip Mobil.gen.tr tarafınca hukuki olarak yaptırım nedenidir.
kuralMobil.gen.tr Yalnızca resmi web sitesinde yayınlanan kanalların yönetiminden mesul olup özel odaların işleyiş biçimden sorumlu değildir. Özel odalar, giren kullanıcıların insiyatifi alarak kabul edip T.C. yasalarınca suç teşkil eden eylemler dışında genel kanal yönetimlerinden bağımsızdır.
kuralUlu önder Mustafa Kemal Atatürk 'e hakaret ya da Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç kabul edilen her davranış, koşulsuz yaptırıma tabidir. İlgili tüm davranışlar, Türk toplumunun ahlakına değer yargılarınca sorgulanacağı şüphesizdir.
kuralMobil.gen.tr Sohbet sunucuları üzerinde bulunan her kullanıcı, bu kuralların varlığını ve içeriğini kabul etmiş sayılmaktadır ve ilgili kuralların ihlali söz konusu olduğunda lokal ve hukuki yaptırım uygulama hakına sahiptir.
kuralMobil.gen.tr Sohbet sunucularına 🔞 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.
söz
yukarı